اجاره پورشه پانامرا بدون راننده
اجاره پورشه پانامرا بدون راننده
2018-01-01
اجاره خودرو در تهران
شرایط اجاره خودرو در تهران
2019-12-25

اجاره خودرو بدون راننده در ایران

شما نیاز به یک خودرو برای رانندگی دارید ما آن را به شما اجاره خواهیم داد.اجاره خودرو بسیار پر کاربرد می باشد. اگر آسودگی،امنیت و راحتی  برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان بسیار حائز اهمیت است یا یک قرار بسیار مهم و پر سود دارید. بهتر است به جای هزینه خرید یک خودرو لوکس آن را در زمان دلخواهتان اجاره کنید.

اجاره خودرو بدون راننده در ایران

اجاره خودرو بدون راننده در ایران

شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو بدون راننده در ایران هرگز به این آسانی نبوده،این شرایط را شرکت اجاره خودرو پارسا بنیان گذاری کرد.اکثرا شرکت های کرایه اتومبیل خودرو های اجاره را با راننده به شما تحویل می دهند و واقعا این به معنی آسودگی و راحتی نیست.

ین شرایط اصلا معقولانه نیست که هم خودرو اجاره کنید و هزینه آن را بپردازید اما خودتان از رانندگی با آن لذت نبرید.به همین دلیل یکی از خدمات ویژه ما برای مشتریان اجاره ماشین بدون راننده است.

اجاره خودرو بدون چک و سند

موسسه کرایه اتومبیل پارسا با وضع شرایط آسان این امکان را به شما عزیزان ارائه می دهد تا بدون چک و سند خودرو را در محل خودتان تحویل بگیرید.

تاریخچه شرکت

اين مجموعه در اقدامات اوليه طبق نظر سنجي که براي کاربران ايجاد کرد توانست طبق نیاز مشتر خودروهاي محبوب در نظر سنجي را خريداري کند همچنين با تشکيل تيم پشتيباني قوي توانسته سلامت خودرو را به حداکثر ميزان برساند

تيم پشتيباني اجاره خودرو پارسا

تيم تحويل : در 24 ساعت شبانه روز حتي ايام تعطيل,خودرو اجاره اي خودرا در محل مورد نظرتان تحويل بگيريد.

تيم تعميرات:هر ساعت از شبانه روز در صورت هر نوع مشکل و خسارات احتمالي پشتيبان شما مشتريان عزيز مي باشد.

تيم فناوري اطلاعات: مديريت اين شرکت با پشتيباني 4 گروه فعال همواره سعي بر بهترين خدمات داشته اند. به همين دليل با طراحي و کد نويسي سيستم جامع اجاره خودرو اختصاصي اولين شرکت داراي پنل مديريت مشتريان در ايران مي باشيم.

تيم حسابداري: با استفاده از تکنولوژي حسابداري الکترونيک روز دنيا در بهترين زمان خدمات حسابرسي را برای مشتریان انجام می دهیم.

اجاره خودرو بدون راننده : خودرهاي لوکس را بدون راننده اجاره کنيد در هر جايي از کشور ميتوانيد با مشاورين ما تماس بگيريد خودرو مورد نظرتان را در محل تحويل بگيريد.

اجاره خودرو تشريفات : خودروهاي تشفريفاتي را بدون مدارک ضمانتي به همراه راننده اجاره کنيد. موسسه اجاره ماشین پارسا با کادر رانندگان مجرب و حرفه ایی مسلط به زبان انگلیسی همواره خدمت رسان شما هستند.

اجاره ماشين عروس : براي برگزاري مراسمات عروسی , جشن ها, مي توانيد از يک خودرو لوکس استفاده کنيد و يک شب به ياد ماندني را برای خود رقم بزنيد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *