اجاره خودرو بی ام X4-اجاره ماشین-اجاره خودرو
بررسی اجاره خودرو بی ام و X4
2017-11-01
روستاهای اطراف تهران-اجاره ماشین-اجاره خودرو
روستای وردیج که از توابع کن به شمار می رود
2017-11-02

اجاره خودرو بی ام و X6

شرکت بی ام و که چندی پیش مدل قبلی X6 را به بازار عرضه کرده بود اکنون نسل دوم مدل X6 منسوب به سلطان جاده را معرفی کرده است و قصد دارد مدل 2015 آن را وارد بازار خودرو کند.

اجاره خودرو بی ام و X6

شرکت خودروسازی بزرگ بی ام و در جدیدترین تولیدات خود قصد فروش و عرضۀ نسل دوم از خودروی بی ام و X6 را در بازار دارد در این بخش میتوانید عکس هایی از نمای داخلی و خارجی این خودروی پیشرفته و جزئیاتی از آن را ملاحظه کنید.

بی ام و X6 به عقیده اکثر خودرو سواران حرفه ای می تواند یک اتومبیل بی نقص باشد.چندی پیش مدل قبلی X6 را به بازار هند عرضه کرده بود. حالا این غول خودروسازی قصد دارد مدل 2015 این مدل را هم به بازار هند عرضه کند. شرکت بی ام و از توانایی نسل دوم X6 بسیار راضی است و به همین دلیل لقب سلطان جاده را به آن داده است.
اجاره خودرو بی ام و X6

اجاره خودرو بی ام و X6

مدل 2015 نسبت به مدل سال گذشته کمی جسورتر و البته اسپرت است تا با جاده های هند سازگاری بیشتری داشته باشد. گفتنی است موتور مدل عرضه شده برای بازار هند فقط از نوع دیزلی است. موتور دیزیلیِ توربوی دوقلوی X6 بسیار قدرتمند است. حداکثر نیروی گشتاوری آن 600 نیوتن متر و 306 اسب بخار هم قدرت دارد. قدرت این موتور با استفاده از سیستم BMW xDrive AWD  و توسط یک گیربکس اتوماتیک هشت دنده به تمام چرخ ها ارسال می شود. ترکیب قدرتمند موتور و گیربکس نسل دوم بی ام و X6 بسیار موفق بوده است. سرعت مدل جدید بی ام و X6 تنها در 5.8 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر رسیده و نهایت سرعت آن نیز 240 کیلومتر بر ساعت است.

اجاره خودرو بی ام و X6

اجاره خودرو بی ام و X6
از مدل 2015 بی ام و X6 در ماه ژوئن امسال رونمایی شد. ظاهر این خودرو از جمله طرح چراغ های جلوی و سپرهای آن نسبت به مدل سال گذشته آن به کلی تغییر کرده است. مدل 2015 همچنین در چهار رنگ و با چرخ های 17، 18 و 20 عرضه شده تا سلیقه های متفاوت را راضی نگه دارد. البته طراحی داخلی هم از تغییرات جدید در امان نمانده است.

همچنین بخوانید :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *