تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

اين مجموعه در اقدامات اوليه طبق نظر سنجي که براي کاربران ايجاد کرد توانست طبق نیاز مشتر خودروهاي محبوب در نظر سنجي را خريداري کند همچنين با تشکيل تيم پشتيباني قوي توانسته سلامت خودرو را به حداکثر ميزان برساند

تيم پشتيباني کرايه اتومبيل پارسا

تيم تحويل : در 24 ساعت شبانه روز حتي ايام تعطيل,خودرو اجاره اي خودرا در محل مورد نظرتان تحويل بگيريد.

تيم تعميرات:هر ساعت از شبانه روز در صورت هر نوع مشکل و خسارات احتمالي پشتيبان شما مشتريان عزيز مي باشد.

تيم فناوري اطلاعات: مديريت اين شرکت با پشتيباني 4 گروه فعال همواره سعي بر بهترين خدمات داشته اند. به همين دليل با طراحي و کد نويسي سيستم جامع اجاره خودرو اختصاصي اولين شرکت داراي پنل مديريت مشتريان در ايران مي باشيم.

تيم حسابداري: با استفاده از تکنولوژي حسابداري الکترونيک روز دنيا در بهترين زمان خدمات حسابرسي را برای مشتریان انجام می دهیم.

اجاره خودرو بدون راننده : خودرهاي لوکس را بدون راننده اجاره کنيد در هر جايي از کشور ميتوانيد با مشاورين ما تماس بگيريد خودرو مورد نظرتان را در محل تحويل بگيريد.

اجاره خودرو تشريفات : خودروهاي تشفريفاتي را بدون مدارک ضمانتي به همراه راننده اجاره کنيد. موسسه اجاره ماشین پارسا با کادر رانندگان مجرب و حرفه ایی مسلط به زبان انگلیسی همواره خدمت رسان شما هستند.

اجاره ماشين عروس : براي برگزاري مراسمات عروسی , جشن ها, مي توانيد از يک خودرو لوکس استفاده کنيد و يک شب به ياد ماندني را برای خود رقم بزنيد.