سوالات متداول

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

اجاره خودرو پارسا

رنت خودرو چيست :

rental car یا رنت ماشین به معنی اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدود مثلا ساعتی روزانه یا ماهانه باشد. بعد از محبوبیت خودرو در آمریکا ، اروپا و در حال حاضر در ایران موسسات اجاره خودرو تشکیل شد تا با اجاره خودرو های لوکس کسب درآمد کنند وافرادی که توانایی خرید سنگین خودرو یا هزینه نگهداری آن را ندارند یا بنا به هر دلیلی اعم از استفاده ماشین عروس یا قرارهای مهم بتوانند از این خودرو ها استفاده کنند.
terms rent car

شرايط اجاره خودرو:

برای اجاره خودرو می بایست بعد از اخذ قرار داد مدارک ضمانتی در امانت شرکت قرار دهید و خودرو مورد نیاز خود را اجاره کنید بعد از اتمام قرار داد مدارک مشتری عودت خواهد شد.
documents rent car

مدارک مورد نياز اجاره خودر:

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین،ارائه مدارک شناسایی،وجه نقدی ودیعه،درصورت داشتن خودرو یا ملک ارائه سند ملکی،در صورت اجاره خودرو با راننده هیچ گونه مدرک ضمانتی مورد نیاز نیست.
china-map-icon-24

اجاره خودرو در شهرهاي ديگر:

اجاره اتومبیل پارسا دارای شعب در سرتاسر ایران می باشد.شعبه مرکزی در تهران. شعبه شمال کشور و شعبه جنوب کشور،به همین دلیل در هر جای از کشور می توانید از ما خودرو اجاره کنید.
rent Car delivery

چگونه خودرو را تحويل بگيرم:

جهت رفاه حال مشتریان گرامی مشتریان گرامی می توانند بعد از پرداخت بیعانه خودرو مورد نظر خود را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.
Allowed km rent car

کيلومتر مجاز خودرو ها:

خودروهای اجاره اجاره ای مجاز به تردد روزانه میباشند. خودرو های مازراتی روزانه 100 کیلومتر،خودروهای پورشه روزانه 150 کیلومتر،خودروهای بنز و بی ام و روزانه 200 کیلومتر و خودروهای کره ایی و ایرانی روزانه مجاز به 250 کیلومتر مجاز به تردد می باشند.
Tehran Gas Station

هزينه بنزين و کارواش :

هزینه بنزین اولیه به عهده شرکت می باشد و شما خودرو مورد علاقتان را کارواش شده همراه با بنزین فول تحویل خواهید گرفت.
Car insurance

بيمه ماشين:

تمامی خودرهای موجود بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث می باشند. و تنها بیمه نامه ماشین در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت.