پورشه 911 GT2 RS -اجاره ماشين-اجاره خودرو
بررسی پورشه 911 GT2 RS
2017-11-29
شروع تولید بی ام و m5-اجاره ماشين-اجاره خودرو
درباره شروع تولید بی ام و M5
2017-12-02

مسافرت با کرایه ماشین

مسافرت

یکی از تفریحات مهم انسانی مسافرت می باشد و این را بدانید که سفر آثار مثبتی بر روح و جسم انسان دارد. یکی از مهم ترین راه حل های کاهش استرس،افزایش سلامتی،آرامش و تقویت ذهن مسافرت است. اما آیا میدانید در طول راه سفر مکان ها و محل های زیبا و بکری وجود دارد که اگر با قطار به مقصدتان حرکت کنید از تماشای آنها ناکام می مانید.

تا به حال به این فکر کردید که اگر با قطار مسافرت کنید چه مقدار هزینه صرف این کار کرده اید ؟

اگر تعرفه بلیط قطار را به علاوه هزینه تاکسی های که میگیرید جمع ببندید تفاوت چندانی با اجاره ماشین ندارد.ما به شما پیشنهاد اجاره خودرو بدون راننده را می دهیم تا در آغاز این سفر که بهترین ها را تجربه کنید.

در هرجایی که میخواهید توقف کنید،خاطرات این سفر را با عکاسی در مکان های مورد علاقه تان به ثبت برسانید.

اجاره خودرو پارسا دارای ناوگان خودرویی متعددی است و شما با هر نوع خودرویی که دوست دارید می توانید از رانندکی لذت ببرید. با خودروهای آلمانی بدرخشید… از امکانات خودرو های کره ایی لذت ببرید حتی با کمترین هزینه خودرو ایرانی مورد نیازتان را تهیه کنید.

اگر قصد انجام کرایه ماشین را دارید اول مدارک مورد نیاز اجاره 

 

از چه شرکتی باید اجاره کنید.

حتما یادتان باشد که از کجا و چه کسی میخواهید اجاره کنید. شرایط اجاره را بسنجید.متاسفانه این تذکر را به شما می دهم تا آگاه باشید اگر با اگهی اجاره خودرو با قیمت ارزان رو به رو شدید خوشحال نشوید. یادتان باشد پنیر مجانی در تله موش است و این ارزان بودن دلایل خود را دارد

اجاره دهندگان از شما درخواست ودیعه سنگین میکنند آنها فقط قصد دریافت ودیعه را دارند بعد از اجاره با هر روشی سعی میکنند از آن مبلغ ودیعه کم کنند، یا به دنبال خسارت خودرو هستند.

یکی از بدترین مسائل این می باشد که شما از واسطه اجاره کنید. در واقع مالک خودرو شخص دیگری است،شما از شخص واسطه اجاره میکنید. این نوع رنت کردن دردسرهای عظیمی را در بر دارد چرا که مالک ادعای خسارت داشتن خودرو را میکند و واسط شما را مقصر  می کند. همه این مشکلات گریبان گیر شما خواهد شد.خاطر نشان کنم شرکت اجاره خودرو پارسا مالک تمامی خودرو ها می باشد. شما با خیال راحت از مالک خودرو رنت میکنید و شرکتی که بالای 30دستگاه خودرو می باشد.با این سرمایه میلیاردی خودش یک اعتبار بزرگ در بین رنت کاران ایران است.این ادعا فقط در صورت روت سندهای خودرو می تواند محکمه پسند باشد.پس از همه چیز مطمئن باشید تا به مشکل نخورید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *