بررسی مازراتی مدل۲۰۱۷-اجاره ماشین-اجاره خودرو
بررسی لوکس مدل ترین مازراتی مدل۲۰۱۷
2017-11-07
درباره خودرو مزدا کیا-اجاره ماشین-اجاره خودرو
درباره خودرو مزدا کیا
2017-11-07

معرفی پورشه پانامرا

معرفی پورشه پانامرا

پس از معرفی پانامرادر سال ۲۰۱۰، پورشه هیچوقت دست به ترکیب کلی آن نزد. اما اکنون زمان تغییرات بزرگ است، و این دقیقا همین چیزی است که در پانامرای جدید مشاهده میکنید.

معرفی پورشه پانامرا

بررسی پورشه پانامرا-اجاره ماشین-اجاره خودرو

تصاویر اختصاصی جدید دید بهتری نسبت به پورشه پانامرای ۲۰۱۷ به ما میدهد. همانطور که در تصاویر منتشر شده مشاهده شده می شود بخش عقب حالت قوز مانند خود را از دست داده و فرم هماهنگ و ملایم تری گرفته است.چراغ های عقب نسبت به قبل بسیار باریک تر شده اند، (اجاره ماشین پانامرا در تهران)با این حال چراغ های جلو هنوز شکل قبلی خود را تا حدودی حفظ کرده اند. به لطف تصاویر جدید یک اسپویلر بزرگ خودکار در عقب دیده میشود که برای اولین بار در این مدل بکار گرفته شده است. به نظر میرسد این اسپویلر در زمان لزوم نه تنها بلند خواهد شد بلکه عرض آن نیز افزایش می یابد.

معرفی پورشه پانامرا

معرفی پورشه پانامرا-اجاره ماشین-اجاره خودرو

در داخل پانامرا متوجه خواهید شد دیگر از انواع سوییچ ها و دکمه ها که ظاهر آن را شبیه هواپیماهای مسافربری کرده بود خبری نیست. ( اجاره خودرو پورشه )به جای آن یک صفحه نمایش عریض دیده میشود که دیگر توسط دریچه های خروج هوا احاطه نشده است. کنترل لمسی آب و هوا در کنسول وسط بسیار ساده تر شده است. یک صفحه نمایش دیگر در عقب نیز به سرنشینان این بخش اجازه میدهد تنظیمات رفاهی را متناسب با خواسته خود انجام دهند.

معرفی پورشه پانامرا-اجاره ماشین-اجاره خودرو  معرفی پورشه پانامرا-اجاره ماشین-اجاره خودرو  معرفی پورشه پانامرا-اجاره ماشین-اجاره خودرو

پانامرای جدید بر روی پلت فرم MSB گروه فولکس واگن سوار شده است. این پلتفرم ۲۰۰ پوند نسبت به نسل فعلی سبک تر است که موجب هندلینگ بهتر خودرو خواهد شد. انتظار میرود پانامرای جدید از موتورهای ارتقا یافته نسل فعلی یعنی ۳ لیتری V6 تویین توربو و ۴ لیتری V8 تویین توربو و حداقل یک گونه هیبریدی برخوردار باشد. همانطور که پیش از این نیز اعلام شده تولید این اتومبیل از اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *