کرایه ماشین تهران
معرفی شرکت اجاره خودرو پارسا
2020-02-24
رنت خودرو چیست
اجاره ماشین بدون چک یا سند
2020-06-15
Show all
چگونه خودرو اجاره کنیم؟

چگونه خودرو اجاره کنیم؟

بعضی اوقات عزم رفتن به یک جای مهم و ضروری، قرارهای مهم کاری و غیر کاری، مسافرت‌های کوتاه‌مدت درون شهری و یا مسافرت طولانی مدت بیرون شهری داشته باشید. در این حالت با خود می‌گویید که چگونه خوردو اجاره کنیم، در جهت انجام این کارها می‌توانید یک ماشین راحت و آسوده، پیش رفته و با ایمنی بالا و مطمئن را استجاره کنید. در این مقاله ما به شما میگوییم که شرایط اجاره خودرو و انواع آن چیست؟

شرکت‌های اجاره خودرو که در همه جای دنیا ماشین‌هایشان را نه به شکل نقدی بساکه با شروط اختصاصی از شرکت‌ها میخرند. همچنین یکسری از شرکت‌ها هم با شرکت‌های تولید خودرو‌ همکاری یه شکل داشته‌اند و به شکلی شریک همدیگر به حساب می آیند. به اینگونه شریک هم به حساب می‌آیند که سازندگان ماشین‌هایشان را در گزینش گروه‌هایی استقرار میدهند. همچنین شکل دیگری هم کارآیی دارد که مردمان معمولی ماشین‌های خودشان را در برگزینی شرکت گذاشته و با مبلغ بدست آورده با شرکت‌های اجاره خودرو وارد شراکت می‌شوند .

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم

فهرست ماشین‌هایی را که اشخاص به متقاضیان اجاره می‌دهد از استجاره ماشین‌های پراید و پژو تا پادشاهان آلمانی یعنی اجاره کردن ماشین‌هایی از جمله بنز، بی ام و دبلیو و پورشه و این چنین درآخر اجاره کردن ماشین‌هایی همانند فراری، لامبورگینی ایتالیایی را در بردارنده می شود.

ماشین‌هایی که در معرض این اشخاص می‌باشد، برآموده به اقسام پلاک های ملی، عبور کردن های زودگذر و محدوده‌های آزاد می‌باشند. کسانی که سرگرم به استجاره ماشین می‌باشند شکل دهنده گروهی با یکدیگر هستند که در وجه فاقد بودن ماشینی که متقاضیشان می‌خواهد، آن را از یکدیگر اجاره می‌کنند.

 

چه اشخاصی چه ماشین هایی اجاره میکنند؟

از پرطرفدارترین خودروهای اشرافی استجاره ماشین در تهران، گروه‌هایی می‌باشند که وصف پلاک شدن در درون را مطلقاً ندارند! استجاره کردن‌خودرو لامبورگینی و پورشه، با اینکه ماشین های بی اندازه اشرافی و خاصی می‌باشند ولی با این حال اشخاصی وجود دارند که هزینه‌اش را داشته باشند تا از کشور منشا آنها را به داخل بیاورند و برای آن خودروها پلاک‌ایرانی در نظر بگیرند‌.

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم؟

گاهی با خود میگوییم که چگونه خودرو اجاره کنیم؟ کسانی که ماشینی را اجاره میکنند از قشرهای مختلفی می‌باشند و همینطور دارای انگیزه و افکاری مختلف هستند. گاهی این اشخاص می‌توانند دامادهایی باشند که برای مراسم مزاوجتشان خودرو اجاره می‌کنند، وقتی دیگر هم خوانندگان و یا کارگردانانی می‌توانند باشند که در جهت ساخت کلیپ و فیلم‌هایشان ماشینی را استجاره می‌کنند و بعضی‌های دیگر هم می‌باشند که برای تفریح و خوش‌گذرانی، مسافرت و یا رفتن به یک جلسه‌ای که برایشان مهن است خوردویی را استجاره می‌کنند که به ان استجاره دربستی نیز می‌گویند.

به تعبیری دیگر که خودروهای آمریکایی (تولید سازمان‌های استجاره فورد، شورلت،اینفینیتی و اجاره جنرال موتورز) که در کشور ما دارا پلاک شدن نیستند، برجسته تر و در دیده نمایان تر می‌باشند. اجاره کردن‌ماشین کادیلاک از جنرال موتورز، استجاره ماشین موستانگ از فورد و استجاره خودروهای‌کامارو و کوروت از شورولت خودروهایی می‌باشند که تهرانی ها بیشتر اهمیت به آنها نشان‌ می‌دهند. چنین خودروهایی را اصولا برای مناسبت‌هایی ماندد یک شب عروسی می‌گیرند. ولی ماشین هایی مانند شاسی بلند به ویژه اجاره کردن هامر را برای چند روز و برای مسافرت‌ها و بویژه اسکی استجاره می‌کنند. اجاره کردن هر یک از انواع این ماشین‌ها دارای قیمت‌های مختلف می‌باشد و بعضی ار آنها تا سقف یک میلیون تومان هم‌ می‌رسد.

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم

بصورت کلی چگونه‌ خودرو اجاره کنیم؟

بصورت کلی اجاره ماشین به دو صورت شکل میگیرد:

کوتاه مدت: اجاره کردن ماشین به شکل کوتاه مدت همان استجاره روزانه می‌باشد که زمان آن یک یا چند روز و بعضی وفت ها چند ساعت می‌باشد. اگر زمان وقت استجاره پایین‌تر از ۱۰ ساعت باشد فقط کرایه ۱۰ ساعت صیقلی می‌شود.

بلندمدت: اجاره خودرو به صورت بلندمدت هم به اجاره‌ای گفته می‌شود که مدت زمان آن از ۲۸ روز بیشتر و از ۳۶۰ روز کمتر باشد. این نوع اجاره شامل مزایایی همچون: پوشش بیمه بر حسب نیاز اجاره‌کننده، امکان عوض کردن ماشین در جهت ناخرسندی مشتری و یا مشکل داشتن ماشین، استجاره همه‌ی ماشین‌های حاضر در سازمان اجاره خودرو، ارائه خدمت گذاری‌های تعمیرات و محافظت در طی مدت زمان استجاره ماشین می‌شود.

 

استجاره کردن ماشین تجملاتی:

در جهت رویایرویی شغلی خویش با کمپانی‌های داخل کشور و خارج از کشور میتوانید که ماشین تجملاتی تازه همراه با راننده را استجاره کنید. این خودروها استجاره ماشین‌هایی از جمله بنز، بی ام و، ماشین اپتیما و استجاره خودرو بنز و خودروی کیا است. این ماشین ها به طور کاملا تجملاتی و تمام امکانات هستند که برای موقعیت‌های مختلف از جمله جلسات کاری شما خیلی زیبنده می‌باشند.

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم

چگونه خودرو اجاره کنیم با کرایه پایین؟

اگر در جهت عبور و مرور در درون شهر نیاز به یک اجاره ماشین دارید و بهره‌گیری از لوازم نقلیه در جهت به صرفه نبودن شما قادر هستید با استجاره خودروی پژو پارس و یا پژو ۲۰۶ و اجاره کردن ماشین پراید و اجاره کردن پژو ۴۰۵ یا اقسام استجاره خودرو ایرانی و استجاره خودرو چینی خودکار نیازمندی‌هایتان را از میان ببرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *