قنات های یزد -اجاره ماشین-اجاره خودرو
قنات های زیبای یزد
2017-11-04
کاروان سرای شاه عباسی در یزد -اجاره ماشین-اجاره خودرو
کاروان سرای شاه عباسی در یزد
2017-11-04
Show all
اجاره خودرو -اجاره ماشین

کرایه ماشین عروس اجاره خودرو -اجاره ماشین

کرایه ماشین عروس در تهران

ازدواج

ازدواج یا پیوند زناشویی پیوندی آیینی‌است که طی احکام یا رسومی خاص بین زن و مرد در مذاهب و کشورهای مختلف برقرار می‌شود تا به تشکیل خانواده منجر گردد و می‌تواند منجر به زایش فرزند شود. در برخی از کشورهای جهان، ازدواج همجنس‌گرایان، یعنی ازدواج دو مرد یا دو زن با یکدیگر و تشکیل خانواده نیز وجود دارد.

ماشین عروس

خواستگاری

به معنای پیشنهاد ازدواج می باشد. مراسمی که در آن داماد به همراه خانواده اش با گل و شیرینی به منزل عروس می روند و عروس را از خانواده اش خواستگاری می کنند. اگر خانواده ها و عروس و داماد از قبل نسبت به هم آشنایی داشته باشند این مراسم راحت تر و سریع تر انجام می شود. در مراسم خواستگاری هر یک از طرفین شرایط و خواسته های خود را مطرح می کنند.

اجاره ماشین عروس

بله بران یا بله برون

یکی از مراسم سنتی ازدواج در ایران است.هنگامی که دو طرف تقریبا مطمئن شدند که ازدواج انجام می شود ، خانواده داماد از خانواده عروس می خواهند که مجلس بله بران را ترتیب دهند.در این مراسم معمولاً بزرگان فامیل دور هم جمع می شوند و در مورد مهریه و شیربها صحبت می کنند. معمولا مهریه و سایر شرایط توافق شده را در برگه ای می نویسند و داماد و سایر حاضرین در مجلس به عنوان شاهد آن را امضا می کنند. تاریخ جشن عقد و عروسی در این مراسم تعیین می گردد. در گذشته مردان تنها در این مراسم شرکت می کردند اما در حال حاضر زنان نیز در این مراسم حاضر می شوند.

شیرینی خوران

مراسمی زنانه است که خانواده داماد هدایایی را به عروس پیشکش می کنند. این هدایا را به همراه شاخه نبات در چند خوانچه (سینی تزیین شده) می گذارند و به خانه عروس می فرستند.خود خانواده داماد بعد از غروب به منزل عروس می روند و حلقه نامزدی را به دست عروس می کنند.

نامزدی

دوران شیرین نامزدی دورانی است که بعد از توافق ازدواج از سوی عروس و داماد آغاز می شود و در این دوران خانواده ها با هم رفت و آمد می کنند و عروس و داماد مقدمات مربوط به عقد و عروسی را انجام می دهند. مراسم نامزدی در بعضی از خانواده ها برای آشنایی بیشتر خانواده های دو طرف برگزار می شود.

 

کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

 

اجاره خودرو پارسا بزرگترین شرکت اجاره ماشین عروس در ایران می باشد. عروس و دامادها جوان که جهت برگزاری مراسم جشن عروسی خود به دنبال بهترین خدمات عروسی می باشند و علاقمند به بهترین مجلس عروسی هستند.می توانند با یک خودرو لوکس بدون راننده در مراسم خود بدرخشند این خدمات ویژه را می توانید از ما بخواهید چرا که موسسه کرایه اتومبیل پارسا یکی از بزرگترین اجاره دهنده گان خودرو بدون راننده در ایران می باشد.

کرایه ماشین عروس

انتها

 

ایرانگردی 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *