مقایسه هوندا crv با مزدا cx5-اجاره ماشين-اجاره خودرو
مقایسه هوندا crv با مزدا cx5
2017-12-03
بررسی جنیسیس مدل G80 2018-اجاره ماشين-اجاره خودرو
بررسی جنیسیس مدل G80 2018
2017-12-04

کرایه ماشین تهران

گاهی اوغات نیاز داریم تا یک خودرو خوب سوار شویم هر شخصی برای استفاده و رانندگی از یک خودرو خوب دلایل خاص خودش را دارد. سعید قصد ازدواج دارد و میخواهد یک مراسم باشکوه برگزار کند او یک تالار بسیار زیبا رزرو کرده است. از بهترین امکانات برای این مراسم استفاده شده است.

کرایه ماشین عروس

 

سعید بعد از بررسی مشکلات مراسم متوجه شده که نیاز به یک خودرو لوکس دارد،او قدرت خرید این خودرو لوکس را ندارد و نمیخواهد همچین هزینه سنگینی را برای خود بتراشد پس به دنبال یک شرکت معتبر برای اجاره خودرو می گردد. بعد از تحقیق و جستجو متوجه می شود که موسسه کرایه اتومبیل پارسا یکی از شرکت های معتبر در این صنعت اجاره خودرو است.

سعید به آن شرکت رفته و با اخذ قرار داد با مدیر عامل کمپانی پارسا،خودرو تشریفات مجالس را برای یک شب یا یک هفته اجاره میکند.

کرایه ماشین لوکس

حال شخص دیگری به نام مهدی می خواهد یک قرار داد میلیاردی با یک کمپانی بزرگ ببندد. او میخواهد در این قرار کاری مهم کاملا معتبر درخشده شود. مهدی از یک لباس برند و ساعت مچی رولکس استفاده کرده همچنین یک کفش تمام چرم ورساچ پوشده اما مهدی نیاز به یک خودرو خاص برای قرارداد دارد و این خودرو یکی از پوئن های مثبت در اخذ قرار داد است. که اطمینان پیدا میکند این شخص ( مهدی) یک فرد کاملا معتمد و قوی در کار خود است.

 

برای کرایه ماشین تهران نیاز به ارائه یک سری مدارک است که شما می توانید آن را در لینک زیر مطالعه فرمایید

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو 

اجاره خودرو پارسا با دارا بودن دها دستگاه لوکس و تشریفاتی این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به راحتی خودرو مورد علاقه خود را پسند.

انتهای پست/ کرایه ماشین تهران

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *